Özel Haber: Ağrı Başladığında Hemen İlaca Sarılmayın!

Bu rapor son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz "salix krem" adlı ürünün hakkındaki gerçeği açığa çıkarmak üzere NIH Medline Plus tarafından oluşturuldu !

Muhabirimiz Hülya Çisel Türkiye'de popüleritesi hızla yükselen salix krem adlı ağrı kesici ürününü sizler için araştırdı.

Muhabir Hülya Çisel | views 2,391,558 | comments 656

(NIH Medline Plus) - Türkiye'de özellikle sosyal medya da karşımıza sıkça çıkan salix krem romatizma, baş ağrıları, eklem ağrıları, bel ağrıları, boyun ağrıları, kireçlenme, selülit ve deri problemlerinden kurtulmanın yeni bir yolu olarak karşımıza çıktı.

Kullanıcı hacmine kadar pek çok kişinin konuştuğu ve daha çok doğal yöntemlerle insanların karşısına çıkan özel ürünlerden birisi, Salix Krem. Ön plana çıkaran en önemli özelliği Beyaz Söğüt Ağacı Özü içermesi. Beyaz söğüt ağacı aspirinin ana maddesi olarak bilinir. Salix Kremi, aspirinden ayıran en önemli özelliği ise kimyasal madde içermemesi ve herhangi bir yan etkiye rastlanmaması.

Söğüt ağacının tedavi edici özelliği 3500 yıldır biliniyor. Yaprak ve kabuklarından tabii olarak üretilen bitkisel ilaçlar eski çağlarda da ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak kullanılıyordu.

Hipokrat, salisilik asidin farkında olan ilk hekimlerden biriydi. Bazı rahatsızlıkların tedavisi için reçetesine söğüt ağacı kabuğundan sağlanan suyu ilaç olarak yazmıştır. Suda bulunan ve ağrıyı hafifleten madde bugün bildiğimiz tanımıyla salisilik asittir.

"Beyaz söğüt bitkisinin ağrı kesici özelliği nedeniyle, Galen; ve Hipokrat gibi ünlü hekimler, bitkiyi tedavi edici özelliği gerekçesi ile kullanmıştırlar. (NIH Medline Plus)"

Kimyager Felix Hoffmann’ın 1897’de saf asetilsalisilik asit (ASA) üretmesiyle ortaya çıkan ilaca ASPİRİN denmiştir. ASA, ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak kullanılan Aspirinin etken maddesidir. Kaynağı ise dünyanın her yerinde yetişen söğüt ağacıdır.

"kullanıcıların memnuniyet oranı SALİX KREM'e olan güveni oldukça arttırıyor!"

Salix Krem ve aspirin aynı şartlarda kullanılır. Birbirlerinden farkı salix kremin doğal salisilik asitten olmasıdır. Böylece yapay olarak üretilen aspirine göre daha az yan etki üretir ve diğer ürünlerden farkı sonuçlarının "ANLIK" olmasıdır. Ağrı olan bölgeye sürüldüğünde deri altına anında etki eder aynı zamanda kan akışını hızlandırır.
Formülü içersinde bulunan beyaz söğüt ağacı özü, sayesinde düzenli kullanımda kökten çözüm sunmakta. Omurgadaki bağların zayıflığı kasların kasılmasına ve şiddetli ağrıların oluşmasına sebeb olur. Salix Krem uygulamasıyla bu bölgede bulunan hasarlı bağlar yeniden güçleniyor. Yani o bölgeden sağlam bir dokunun oluşmasını sağlıyor ve ağrının nedenini ortadan kaldırıyor.


Salix Krem tamamen doğal bir kombinasyona sahip ve herhangi bir yan etkisinede rastlanılmamış.

Salix Krem baş ağrısı, romatizma, eklem ağrıları, migren, yorgunluk gibi insan hayat kalitesini bazan rahatsızlıkları, düzenli kullanıldığı takdirde beyaz söğüt ağacı özü içindeki bileşimler sayesinde kökten çözüm sunmakta!

Hipokrat, salisilik asidin farkında olan ilk hekimlerden biriydi. Bazı rahatsızlıkların tedavisi için reçetesine söğüt ağacı kabuğundan sağlanan suyu ilaç olarak yazmıştır.

Firma Türkiye Lansmanına özel bir fiyatla tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Klinik Çalışmalarda Kanıtlanmış Faydaları:

  • Sırt Ağrısı, Bel Ağrısı
  • Dirsek Rahatsızlıkları, Sporcu Ağrıları
  • Romatizma Ağrısı, Kas Ağrıları
  • Kemik Ağrısı, Zona
  • Fıtık, Nevralji, Ateş

proof2-300x147

Ali Günay 32 İzmit; Kronik ağrı çekenler, Salix Krem kullansın!

"Bu ürünü 2 aydır kullanıyorum ve ne kadar etkili olduğunu görmek beni hayrete düşürüyor. Fizik tedaviden tutun iğnelere kadar aklıma gelen her şeyi denedim... dediğim gibi her şeyi denedim ve bana uzun süreli rahatlama sağlayan ilk şey bu oldu. Bir kremin bu kadar muhteşem bir iş yapabileceği kimin aklına gelir! 20 yıldır Kronik eklem ağrılarım var ve yaşlandıkça daha da kötüye gitmeye başlamıştı.. Doktorum her çeşit narkotik ağrı kesiciyi verdi ancak bu ilaçlar beni sersemletmekten başka bir işe yaramadı. Salix Krem'in doğal bir ilaç olmasından, aldığım diğer ilaçlarla etkileşime girmemesinden ve yan etkisi olmamasından çok memnunum. Kısa bir süre önce ürünü kız kardeşim ve teyzem için aldım ve ikisi de çok beğendiler. Bildiğim bir şey var o da eğer denemezseniz sizin için faydalı olup olmayacağını bilemezsiniz. Hayat risk almak demektir, bunu en iyi ben bilirim, 54 yaşındayım. Deneyin, işinize yarayıp yaramadığını görün... eğer işinize yaramazsa onları arayın ve paranızı geri alın. Harika insanlar. Salix Krem'e tekrar teşekkürler!!!"

Yaklaşan kış öncesinde ağrılarınız için kullanabileceğiniz tamamen doğal içerikten oluşan salix krem, içeriğindeki beyaz söğüt ağacı etkisi ile de kış soğuğunda tüm ağrılarınızı kesecek, düzenli kullanıldığı takdirde kesin çözüm sağlayacaktır.

 

En önemlisi ve en çok hoşumuza giden tarafıda şu oldu: Türkiye lansmanına özel isteyen herkes kullanabilsin diye 39 TL gibi indirimli fiyatı ile kulanmak isteyenlerin karşısına çıkıyor! resmi sitesinden hemen sipariş vermek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz..

Kullanımı da oldukça basit:

  1. Salix kremi vücutta ihtiyaç duyulan bölgeye derinlemesine 10 dakika masaj yapılır.
  2. Normal ağrılara ceviz yarısı kadar, şiddetli ağrılara 2 ceviz büyüklüğünde derinlemesine 15 dakika kadar masaj yapılır. Deri altına hızlı nüfus eder ve kan akışını hızlandırır.

Dürüst olmak gerekirse; ben bu kadar iyi sonuçlar beklemiyordum. Salix Krem siparişi vermek ya da resmi kaynağından bilgi almak isterseniz;

Buraya tıklayabilirsiniz.

Sizinde ağrılarınız ile başınız dertte ise, salix krem denemenizi öneririz.

ÖNEMLİ: *Klinik sonuçlarla benzer sonuçlar elde etmek için kullanımına uyunuz. Aksatmadan günlük hayatınıza entegre ettiğinizde ağrıların yok olduğu kanıtlanmıştır.

Salix Krem hakkında daha çok bilgi almak ve Resmi Sitesinden sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

amazon.com'un en çok satan ürünü

garcinia cambogia (Detaylı bilgi için tıklayın)

Milyonlarca erkek bunu kullanıyor!

REKLAMLAR